Sayın SMMM üyemiz,

http://www.malimusavir-rehberi.com sitesinde üye olma ve SMMM profili ekleme arasındaki farkı anlatmak üzere bu maili hazırladık. Zira birçok mali müşavir arkadaşımız sayfamıza üye olup profil eklemedikleri icin rehber sistemimizde görünmüyorlardır. 

Web sitemiz Joomla CMS sistemiyle hazırlanmış olup makale yazma, smmm profili ekleme, yorumda bulunma ve daha birçok işlem için üye olmayı gerektirmektedir. Bu üyeler sadece smmm değil herhangi bir ziyaretci de olabilirler. Üye olmak için minimal bilgi istenmektedir. Herhangi bir SMMM bilgisi aranmamaktadır.

Bunun yanında SMMM olarak rehber sisteminde girmek için üye sayfaya başarıyla giriş (login) yaptıktan sonra SMMM profili oluşturmalıdır. Bu profilde artık SMMM olarak bildirmek istediği bilgileri girecektir. Yani adresi, çalışma alanları, telefon ve mail bilgileri gibi. Bir üye birden çok profil oluşturabilir. Bu durum bir SMMM'in birden çok bürosu olmasında yada bir büroda birden çok SMMM calışması ve bilgilerin bir sekreter yada tek bir SMMM tarafindan girilmek istenmesinde kullanılabilir.

02-07-2014 11-01-00

Sayfamızın amacı üye SMMM'leri halkımıza tamamen ücretsiz, en modern ve hızlı şekilde tanıtmaktır. Yeni iş yeri kuran, evinde hobi olarak ek iş yapan, vergi dairesiyle ilgili işleri olan bircok özel insan ve kuruluş ilk etapda nasıl SMMM bulacaklarını bilememekte ve genelde Google üzerinden arama yapmaktadırlar. Bu arama da her zaman ona en uygun SMMM'i bulmasına yardımcı olmaz. Bu anlamda web sitemiz ve uygulamamız (adresiye) halkımıza ve SMMM'lere çok faydalı olacaktır.

Lütfen, SMMM arkadaşlarınıza ve çevrenize, hem uygulamamız hem de web sitemizin varlığını anlatın ve bu sayede biz de sizlerin tanıtımını daha iyi yapabilelim.